Academie marka godna zaufania

O historii marki

  Niewiele jest marek w historii kosmetyki które wywarły ogromny wpływ na rozwój kosmetologii. Academie należy do tego zasłużonego grona. Jest to marka francuskich kosmetyków i dermokosmetyków istniejąca na rynku od 85 lat. Została stworzona przez paryskiego farmaceutę  Dr.Georges’a Gay który jako pierwszy dokonał wielu rewolucyjnych innowacji w dziedzinie kosmetyki min.  podziału cer na: suchą, tłustą, wrażliwą i normalną dobierając w ten sposób odpowiednią pielęgnację szytą na miarę.

  Na uwagę zasługują fakty, że Akademie stworzyła  pierwsze  na świecie kremy  słoneczne  i chroniące  przed słońcem, w 1936 r.  wprowadziła na rynek  rewolucyjne kosmetyki  z kolagenem, czy stworzyła pierwszą na świecie formułę preparatów hypoalergicznych. To tylko niektóre z wielu innowacyjnych dokonań.

  Kosmetyki Academie co roku zdobywają nagrody i tytuły w kategoriach za Najlepszą Innowację na największych międzynarodowych kongresach kosmetycznych i targach SPA & Wellness, m.in. na Les Nouvelles Esthetiques w Paryżu. Wielokrotnie były też nagradzane w Polsce w konkursach organizowanych przez prasę life-stylową oraz profesjonalną.

  Zapraszam na przyjemne, manualne zabiegi. Bardzo starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki aktywne w preparatach  sprawiają że skóra nabiera blasku, jest doskonale nawilżona i odżywiona.

  • Zabieg dla każdego rodzaju skóry
  • Zabieg dla skóry naczyniowej
  • Zabieg dla skóry suchej
  • Zabieg dla skóry tłustej
  • Zabiegi dla skóry dojrzałej

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00