Usuwanie przebarwień

Przed zabiegami niezbędne jest rozpoznanie rodzaju plam i przyczyn ich powstawania.

Bardzo dobre efekty dają terapie łączone.

IPL+RF

Za pomocą urządzenia IPL możesz skutecznie poradzić sobie z problemem plam pigmentacyjnych usuwając: piegi, plamy posłoneczne, przebarwienia.

Mechanizm usuwania zmian barwnikowych -  energia świetlna emitowana przez IPL lub laser jest pochłaniana przez melaninę tj. pigment, barwnik skóry i zamieniana na ciepło co za tym idzie podnosząc temperaturę komórek barwnikowych powoduje ich zniszczenie.

KWASY OWOCOWE

To zabieg polegający na stopniowym złuszczaniu martwego naskórka przy pomocy kwasów owocowych, które go rozpuszczają, odkrywając „nową skórę”. Dzięki niemu można pozbyć się takich niedoskonałości cery jak przebarwienia, plamy, piegi. Po takim zabiegu skóra jest jedwabiście gładka, bardziej elastyczna, drobne defekty znikają, a do tego solidnie pobudzona do odnowy i dogłębnie zregenerowana.

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja daje bardzo dobre efekty w usuwaniu plam. Ściera zrogowaciale komórki naskórka a tym samym stymuluje skórę do odnowy pobudza do powstawania nowych zdrowych komórek w połączeniu z kwasami można w dużym stopniu pozbyć się niechcianych plam.

Po zabiegach które robi się w seriach konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00