Cellulit redukcja

Co zrobić, gdy pielęgnacja domowa nie daje oczekiwanych efektów w zwalczaniu objawów cellulitu?  

Zapraszam na zabiegi specjalistyczne które cieszą się największą skutecznością w zwalczaniu i redukowaniu skórki pomarańczowej. 

MASAŻE

  • Drenaż limfatyczny – stymulacja przepływu limfy ręcznie lub. Zabieg poprawia obieg limfy, co skutkuje wydaleniem z organizmu wody i zbędnych produktów przemiany materii oraz zmniejszenie warstw tłuszczu,
  • "Body wrapping", – zabieg, na potrzeby którego wykorzystuje się preparaty rozszerzające naczynia krwionośne wspomagające usuwanie wody i toksyn np. na bazie alg. Posmarowane nimi ciało owija się folią,
  • Masaż bańką chińską  – podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, co wpływa na intensywne ich przekrwienie oraz uelastycznia skórę. Dodatkowo rozbija tkankę tłuszczową (zmniejsza obwody ciała), a zwiększone ukrwienie tkanek ułatwia wnikanie preparatów wyszczuplających w głąb skóry. Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut na jedną partię skóry, powinien być wykonywany w seriach (10-12 zabiegów), co 3 dni. Profilaktycznie wykonuje się go raz w tygodniu. Przeciwwskazaniem dla takiego masażu jest skłonność do występowania zmian naczyniowych na skórze.

 

ZABIEGI APARATUROWE

 

Fale radiowe RF – podgrzewają tkanki  (czasami jest połączona z masażem) w celu rozbicia komórek tłuszczowych. Celem zabiegu jest ujędrnienie skóry i wygładzenie wyniosłości. Seria zabiegów przyczynia się do stopniowej redukcji cellulitu (6 zabiegów w serii co 10-14 dni).

Kawitacja ultradzwiękowa- – (liposukcja ultradźwiękowa) służy do bezinwazyjnej terapii obszarów ciała z lokalnym otłuszczeniem oraz cellulitem. Już po pierwszym zabiegu następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała  i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry.  Seria zabiegów to około 10 zabiegów 2 razy w tygodniu.

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00