Ujędrnianie skóry


FALE RADIOWE

Radiofrekwencja RF polega na  podgrzewaniu tkanki  można łączyć ją  z masażem w celu rozbicia komórek tłuszczowych. Celem zabiegu jest ujędrnienie skóry i wygładzenie wyniosłości. Seria zabiegów przyczynia się do stopniowej redukcji cellulitu

6 zabiegów w serii co 10-14 dni

 

KAWITACJA ULTRADZWIĘKOWA

Kawitacja ultradźwiękowa – (liposukcja ultradźwiękowa) służy do bezinwazyjnej terapii obszarów ciała z lokalnym otłuszczeniem oraz cellulitem. Już po pierwszym zabiegu następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała  i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry.  Seria zabiegów to około 10 zabiegów 2 razy w tygodniu.

MASAŻE

  • manualny – masaże drenujące w połączeniu ze specjalistycznymi preparatami np. algą mikronizowaną i owijaniem ciała tzw. body wrapping– zawijanie w ciepłe, aromatyczne bandaże lub folię (poza uczuciem relaksu)  ujędrnia skórę i redukuje obwody ciała, zwłaszcza jeżeli wykonamy go przy użyciu preparatów antycellulitowych,  które w składzie mają m.in. czekoladę, kofeinę, guaranę.
    Zależnie od kondycji skóry, wykonuje się 5-10 zabiegów co 10-14 dni.
    • bańką chińską - uelastycznia skórę. Dodatkowo rozbija tkankę tłuszczową (zmniejsza obwody ciała), a zwiększone ukrwienie tkanek ułatwia wnikanie preparatów wyszczuplających w głąb skóry. Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, na jedną powierzchnię. Powinien być wykonywany w seriach (10-12 zabiegów), co 3 dni. Profilaktycznie wykonuje się go raz w tygodniu.

Przeciwwskazaniem dla takiego masażu jest skłonność do występowania zmian naczyniowych  na skórze. 

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00