Manicure

  • MANICURE WINYLOWY to rewolucja w nowoczesnej stylizacji paznokci. Nie wymagają użycia bazy. Dzięki zastosowaniu przez firmę CND innowacyjnej technologii Pro Light można cieszyć się nieskazitelnym manicurem aż przez 7 dni! Jak to możliwe? Top Coat zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem światła słonecznego, staje się więc z upływem czasu coraz bardziej odporny na uszkodzenia i pięknie chroni winylowy lakier do paznokci przed uszkodzeniem. Bogata gama kolorystyczna oraz możliwość wykonania trwałej stylizacji bez użycia lampy czynią produkty Vinylux CND absolutnym must have w dziedzinie stylizacji. Winylowy lakier do paznokci to prawdziwy przełom – wypróbuj go!

   

                                                                             

 

  • MANICURE HYBRYDOWY SHELLAC sprawia że, paznokcie prezentują się  nienagannie przez dwa tygodnie bez poprawek.  Manicure hybrydowy shellac gwarantuje niesamowitą trwałość stylizacji, charakteryzującą  się „mokrym efektem”. Hybrydy shellac  są również sprzymierzeńcem w zapuszczaniu paznokci, ponieważ chronią paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Prawidłowo zaaplikowana, dobra jakościowo hybryda przetrwa nawet najcięższe warunki nie niszcząc przy tym płytki.  Lakiery hybrydowe shellac są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ zostały stworzone bez użycia formaldehydu, toluenu, ftalanów, żywicy formaldehydowej, kamfory oraz ksylenu i parabenów. Obecnie shellac to najlepsze lakiery hybrydowe do paznokci na rynku.

 

                                                                              

 

  • MANICURE JAPOŃSKI  pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę, preparaty do P.Shine powstają wyłącznie z naturalnych składników i właśnie, dzięki temu tak dobrze regenerują zniszczone paznokcie. Podczas zabiegu wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają paznokciom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i pięknie się prezentują. Manicure japoński mogą wykonywać zarówno panie, jak i panowie. Szczególnie polecany jest on osobom, które borykają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Manicure ten pomoże także przy rozdwajających się końcówkach lub nierównościach na płytce, ponieważ stosowana podczas zabiegu pasta wzbogaca paznokcie w potrzebne im składniki mineralne.

           Zabieg trwa około 30-40 minut, a jego efekt utrzymuje się od 2 do około 3 tygodni. 

           Po zabiegu nie należy malować paznokci,  nie można także wykonywać manicuru hybrydowego.

 

 

 

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00