Odmładzanie skóry dłoni

Dłonie zdradzają wiek kobiety. Z czasem pojawiają się na nich plamy, skóra staje się wiotka i cienka. Dzięki zabiegom można uzyskać bardzo dobre rezultatu odmłodzenia  skóry na dłoniach.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

  Za pomocą małych nakłuć wprowadzany jest do naskórka nieusieciowany kwas hialuronowy, dzięki czemu uruchamiają się procesy naprawcze. Seria zabiegów wyraźnie  pojędrni i nawilży skórę, staje się napięta i wyraźnie gładsza. Można rozjaśnić przebarwienia. 

FOTOODMŁADZANIE DŁONI

 Fotodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Ponadto pomaga likwidować przebarwienia i zaczerwienienia dłoni, opóźnia proces starzenia się  skóry.

Więcej informacji w zakładce  FOTOODMŁADZANIE.

 MIKRODERMABRAZJA

  Ma działanie złuszczające, liftingujące, pojędrniające skórę,  

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, regenerującym i odmładzający skórę. Można ją łączyć z fotoodmładzaniem przynosi lepsze efekty w krótszym czasie.

 KWASY AHA

 Powodują rozpuszczenie się  martwych komórek naskórka dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza, delikatniejsza. Zmniejszają się plamy i przebarwienia. Można łączyć zabieg z mezoterapią iglową. 

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00