Osocze bogatopłytkowe łysienie

 

 
Płytki krwi są najistotniejszą częścią składową osocza bogatopłytkowego, pełnią funkcje naprawcze, uruchamiają procesy regeneracyjne, a także zawierają substancje, zwane czynnikami wzrostu. Czynniki wzrostu są stymulatorami do  wzrostu włosów.  Aby uzyskać optymalnie wartościowe osocze konieczne jest użycie do zabiegu specjalnego systemu który pozwoli zagęścić osocze z krwi, im wyższe stężenie płytek tym szybszy efekt uzyskamy.
 
 Możemy powiedzieć, że jest to zabieg, który będzie zatrzymywał w pewnym sensie zegar biologiczny skóry. W przypadku łysienia, można pobudzić uśpione mieszki włosowe do wzrostu i zahamować proces wypadania włosów.
 
osocze PRP stosuje się również do:
  • poprawy konturów twarzy
  • wygładzenia i napięcia skóry na szyi i powiekach
  • leczenia blizn potrądzikowych i przebarwień
  • wygładzenia i poprawy elastyczności skóry dłoni, brzucha
  • zmniejszenie rozstępów (są to blizny)
  • odbudowy i zahamowania wypadania włosów u kobiet i mężczyzn
 
 
przebieg zabiegu:
Pielęgniarka pobiera krew do specjalnego zestawu, następnie odwirowuje się ją w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego. Uzyskane osocze  podaje się w postaci iniekcji z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii. Zabieg trwa ok 40 min.
 
Warto dodać, że zabieg jest  jedną z nielicznych metod  której działanie i skuteczność poparte są badaniami naukowymi i udokumentowane dość szeroko w porównaniu z innymi metodami.
 
cena zabiegu 500 zł.

Salon Kosmetyczny Esencja Urody

Warszawa - Bielany ul. Jamki 7a

01-975 Warszawa

Tel. 0 606 352 378

 Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  10:00 - 21:00

Sobota:   9:00 - 13:00